JEUGD FC JUVENTUS SCHOONAARDE


Stagedagen op Juventus

Inschrijvingsdagen voor de jeugd seizoen 2018-2019
Deze vinden plaats op zaterdagen 9 en 16 juni vanaf 10 uur tot 13 uur.
Tijdens deze dag:
- verzamelen we de contactgegevens
- wordt het lidgeld betaald (jullie krijgen een betalingsbewijs mee)
- kan men kledij passen (en extra kledij bestellen)
- krijgen jullie een uitnodiging voor onze stagedagen mee
- krijgen jullie een infobrochure
Meer uitleg vindt u op volgende link
Een formulier voor het bestellen van kledij vindt u op deze link
Een spelersfiche vindt u op deze link

Trainers

U6 Uyttenhove Eva 0476/72 77 00 eva.uyttenhove@hotmail.com
U7 Van Cauwenbergh Bart 0479/61 28 30 bart_vancauwenbergh@hotmail.com
U8 Roosenboom Bryan 0477/97 03 00 roosenboom-serrien@skynet.be
U9 Guldemont Godfried 0475/84 56 38 degodfried@hotmail.be
U9 Gysbrecht Danny (junior) 0495/53 87 77 elkebogemans@hotmail.com
U9/U6/U13 Robby Ydens 0470/11 95 47 robbyydens@gmail.com
U10 Vlaeminck Yves 0496/26 04 69 yves@betca.be
U11 Smetryns Davy 0488/04 46 07 davy.smetryns@frieslandcampina.com
U12 Vinck Robby 0476/54 52 98 robby.vinck@police.belgium.eu
U13 Verleyen Dieter 0468/21 42 63 verleyen-van.snick@gmail.com
U13 De Page Chris 0496/22 06 22 chris.de.page.cdp@gmail.com
U15 Van De Cauter Kurt 0470/56 42 17 sofie_vigneron@hotmail.com
U17 Nushi Luan 0484/81 97 33 luan.1997.cb@hotmail.com
Doelmannen Rosez Dany 0477/19 05 89 ficasso.d@hotmail.be
       
Een overzicht van de trainingen en tornooien vindt u op deze link
Het in te vullen formulier voor vriendschappelijke matchen en tornooien kan downloaden op deze link

Alle info in verband met trainingen , matchen en evenementen vindt u deze link

Voor het bestellen van kledij kan u terecht op emailadres : kledij_fcjschoonaarde@hotmail.com
••••••••••••••••


Wenst u aan te sluiten of hebt u vragen?
Contacteer dan:
Leys Tim GSM :0477/870879 email :jeugd_fcjschoonaarde@hotmail.com
Baeke Koen GSM : 0471/434274 email : koen.baeke1@telenet.be

••••••••••••••••




Leef je uit ..maar nooit op een ander...Stop zinloos geweld op en naast het terrein.
FC Juventus steunt de actie sportouderactie van Klasse. De posters en de graadmeter kan u vinden op volgende link .


••••••••••••••••


Voor afgelastingen kan u op deze link terecht

••••••••••••••••

















Laatst bijgewerkt Augustus 1, 2018