Interessante links





















Vul uw e-mail adres in
om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Inschrijven Uitschrijven
Hosting door YMLP.com





EERSTE ELFTAL

KALENDER SEIZOEN 2018-2019

Trainer : Van Mossevelde Tom
Hulptrainers :Clocheret Joerie ,Vastenavondt David
Keepertrainer : De Bonte Peter
Medische begeleiding : Van Den Abbeele Lieven
Afgevaardigde : De Coninck Jan
Trainingen : dindsdag 19.30 tot 21.00 uur en donderdag 20.00 tot 21.30 uur

DATUM     UITSLAG
02/09/2018 JUVENTUS VSV Gent 0-2
08/09/2018 19.30 Sinaai JUVENTUS 1-1
16/09/2018 SK Grembergen JUVENTUS 0-2
23/09/2018 JUVENTUS Haasdonk 5-1
30/09/2018 Buggenhout JUVENTUS 2-0
07/10/2018 JUVENTUS WB Sint Niklaas 4-0
13/10/2018 19.30 Vrasene JUVENTUS 5-0
21/10/2018 JUVENTUS Kruibeke 0-2
27/10/2018 20.00 SK Berlare JUVENTUS 5-0
04/11/2018 14.30 JUVENTUS Heikant 4-0
11/11/2018 14.30 Robur JUVENTUS 1-2
18/11/2018 14.30 JUVENTUS Kieldrecht 2-0
25/11/2018 14.30 Doorslaar JUVENTUS 1-0
02/12/2018 14.30 JUVENTUS KV St Gillis 4-2
09/12/2018 14.30 Bazel JUVENTUS 0-4
16/12/2018 14.30 VSV Gent JUVENTUS 0-2
06/01/2019 14.30 JUVENTUS Sinaai 0-1
13/01/2019 14.30 JUVENTUS SK Grembergen 0-2
19/01/2019 19.30 Haasdonk JUVENTUS 2-1
27/01/2019 JUVENTUS Buggenhout 1-2
03/02/2019 WB Sint Niklaas JUVENTUS 1-3
10/02/2019 JUVENTUS Vrasene 3-2
17/02/2019 Kruibeke JUVENTUS 1-0
24/02/2019 JUVENTUS SK Berlare 2-1
10/03/2019 Heikant JUVENTUS  
17/03/2019 JUVENTUS Robur 2-1
23/03/2019 19.30 Kieldrecht JUVENTUS  
31/03/2019 JUVENTUS SKL Doorslaar  
07/04/2019 KV St Gillis JUVENTUS  
14/04/2019 JUVENTUS Bazel  




Goals voor het eerste elftal

: Van Den Steen Nicky,De Block Joachim
: Stevens Maxim
; Copers Ward
: De Smet Gert , Boone Yannick , De Muyter Simon , Biesemans Robin , Claus Jochen
: De Witte Robbe , Van Den Bremt Bjorn , Biesemans Robin (own goal Heikant) , De Smedt Niels , Van De Velde Wouter

kaarten/schorsingen

Geschorst :



Twee gele kaarten : De Smet Gert , De Saedelaere Kenneth , Stevens Maxim , Claus Jochen , De Witte Robbe
Een gele kaart : Delclef Preben , Bracke Grisha , Van Riet Carl , Biesemans Robin , Van Den Steen Nicky , De Block Joachim , Van Den Bremt Bjorn

Rangschikking

rang ploegnaam aantal winst verlies gelijk punten
1 Kruibeke 26 19 1 6 63
2 Vrasene 26 17 7 2 53
3 Haasdonk 26 14 6 6 48
4 Berlare 26 13 7 6 45
5 JUVENTUS 25 13 11 1 40
6 Grembergen 25 11 8 6 39
7 Robur 25 11 8 6 39
8 Kieldrecht 29 9 10 7 34
9 Buggenhout 26 9 12 5 32
10 Doorslaar 26 9 14 3 30
11 Sinaai 25 7 10 8 29
12 Bazel 26 6 13 7 25
13 St Gillis 25 5 10 10 25
14 Heikant 25 6 14 5 23
15 White Boys 26 5 14 7 22
16 VSV Gent 26 5 14 7 22
             




Eerste periodetitel : Haasdonk

Tweede periodetitel :
Kruibeke

Derde periodetitel :



non-aktief





De Bruycker Bjorn : knie

©FC JUVENTUS SCHOONAARDE 2018

Laatst bijgewerkt Maart 18, 2019