Interessante links





















Vul uw e-mail adres in
om onze nieuwsbrief te ontvangen!
Inschrijven
Uitschrijven
Hosting door YMLP.com





CLUBINFO

Maatschappelijke zetel

Moleneinde 23 , 9200 Schoonaarde

tel : 052/426644

Administratieve zetel

FC Juventus VZW
p/a Eegene 123 , 9200 Schoonaarde
BTW : 463391962

Ondernemingsnummer

463.391.962

Clubkleuren

Blauw/Blauw/Blauw

Terreinen

Moleneinde 23 te 9200 Schoonaarde
Tel 052/42 66 44
Terrein 1 : eerste elftal , beloften , reserven , U17 , U15A , U15B
Terrein 2 : U6 , U7A , U7B , U8A , U8B , U9A , U9B , U10A , U10 B , U 12

Gerechtigde correspondent

Tackaert Rudi , Eegene 4 , 9200 Schoonaarde

Email : ruditackaert@hotmail.com

Tel : 0478/41 16 75

Bestuur

Voorzitter :

Van Der Putten Johan , Heidekasteeldreef 43 , 9290 Berlare
email : Johan.Van.Der.Putten@telenet.be
GSM : 0486924298

Ondervoorzitter :

Adam Hubert, P. Christiaensstraat. 16a , 9290 Berlare
email : hubert.adam@skynet.be
GSM : 0474432665

Schatbewaarder :

Anthuenis Guido , Eegene, 123, 9200 Schoonaarde
email : guido.anthuenis@telenet.be
GSM : 0470539505

Secretaris:

Tackaert Rudi,Eegene 4 , 9200 Oudegem
email : ruditackaert@hotmail.be
GSM : 0478411675 

Medische begeleiding:

Van Den Abbeele Lieven , Migrostraat 12, 9200 Schoonaarde
email : lieven.van.den.abbeele@telenet.be
GSM : 0475451971

Communicatie/website:

Vlaeminck Jef , Dr De Hovrestraat 8 , 9200 Oudegem
Email : jozef.vlaeminck@pandora.be
GSM : 0477784262

Sponsoring:

Willems Kenneth ,Oudegemstraat 14, 9200 Schoonaarde
Email : kw.willems01@gmail.com
GSM : 0477720659

Evenementen:

Bogaert Roeland , Koningin Astridpark 7C bus 3 , 9300 Aalst
email : roelenkaatje@telenet.be
GSM : 0477625145 

Jeugdvoorzitter:

Leys Tim , Heerlijkheidstraat 51,9200 Schoonaarde
email : jeugd_fcjschoonaarde@hotmail.com
GSM : 0477870879

Jeugdsponsoring:

Baeke Koen , Bokslaarstraat 24 , 9160 Lokeren
email : koen.baeke1@telenet.be
GSM : 0471434274

Logistiek Evenementen:

Matthijs Filip , Plesbosstraat 5 , 9200 Schoonaarde
email : filip.matthijs01@skynet.be
GSM : 0475151230

© FC JUVENTUS SCHOONAARDE 2016

Laatst bijgewerkt Januari 25, 2016